מכתבי תודה והערכה

לפניכם טעימות ממילות תודה והערכה ממקבלי שירות במעברים.

01/01/24 

שלום רב

אני בעלים של חברת לילה רגוע 

אני מיצר התקנים דנטליים למניעת נחירות ודום נשימה בשינה..

אני שמח לציין שלאורך חמש עשרה שנה שאני מעסיק עובדים במעבדת השיניים שלי רוב העובדים שלי הגיעו מהאתר שלכם - מודעות שפרסמתי בלוח דרושים של מעברים מטה אשר.

תודה לצוות שלכם.

גם השבוע פרסמתי וכבר מצאתי עובדת חדשה.

כל הכבוד ובהצלחה.

יוסי ספוזהיק

1. תיקי ראובן שלום (19.1.23)

 בהזדמנות זו שאנחנו מפרסמים משרות אני מבקשת להודות לכם על עבודה מצויינת תוך כדי מתן שירות מקצועי ובעיקר מועיל. 

האתר שלכם ובייחוד שידרוגו מקל על עבודת גיוס העובדים ומנגיש גם לכל מי שאינו מנהל משאבי אנוש את האפשרות לפרסם ולקבל משרות איכותיות. 

שאפו ושוב תודה 

משה רוזנברג

טכנופורט בע״מ  

2. "יום הסיור של קורס מנהלי אגש"ח באיילון ומעונה+טקס הסיום היה מעניין נעים ומהנה, כל הכבוד. הקורס כולו בניהולך וארגונך המופתי היה עבורי מעניין מחדש במקצת ומאד מכיל וידידותי, נהנתי והחכמתי ועל כך תודה מקרב לב. חזקו ואמצו והמשיכו בפעילותכם לגליל טוב, נעים ואיכותי המבוסס על תושבים הלוקחים גורלם בידם".
(ממשתתף בקורס מנהלי אגש"ח).

3. "אני חייב לציין שהלוח שלכם אפקטיבי בצורה מפתיעה. פחות מ-48 שעות אחרי הפרסום, קיבלתי מספר קורות חיים, חלקם רלוונטיים וכנראה שאזמנם לריאיון.
אני מעריך מאד את העזרה." (ממעסיק שפרסם משרה באתר מעברים)

4. מייל ממנהל תפעול מפעל פוליקרט טכנולוגיות בע"מ
"פוליקרט היא חברה המתמחה במתן פתרונות אריזה, מארזים חכמים מתחום הפלסטיקה והVACUM FORMING מותאמים לדרישות הלקוח, בסטנדרטים בינלאומיים ובטכנולוגיות ייצור מהמתקדמות בתחום, בין לקוחותינו המרכזיים התעשיות הביטחוניות המובילות בארץ ובחו"ל,
על חווית השירות במעברים – למעברים נחשפתי לפני כשנה, לאחר ניסיון רב מול גופי גיוס והשמה שונים – שמחתי לגלות, בהישג יד, צוות מקצועני, מקושר, נחוש ואכפתי, שבאמת מממש את הייעוד שלו ומהווה גורם מקשר בין מעסיקים באזור הגליל המערבי ובין דורשי עבודה מתאימים, בעבודתי השוטפת מול לירז אני מקבל זמינות מלאה, וממש מרגיש את הסיוע בכוח האדם, ישר כוח!
לפני כחודשיים נתקלתי בחוסר מיידי של איש בקרת איכות מקצועי לאיוש מיידי, בעבודה משותפת מול עמי (רכז ותיקים) ובניצוחה של לירז – הצלחתי לקבל את משה, ותיק ומנוסה, שבליווי ותמיכה של מעברים, הצליח להשתלב בעבודה בפוליקרט טכנולוגיות ולתרום באופן ממשי. איוש והשמה כאלה מוצלחים יכולים לקרות רק כאשר יש גוף כמו מעברים, אשר חי את השטח, ויודע להביא, בזמן קצר, השמה מוצלחת לתועלת כל הצדדים.

5. "תודה על היחס החם והאכפתי.
לאחר שנים שאני יושב בבית ובוהה בקירות, לאחר ששמעתי על שירותי מעברים התמלאו משאלותיי. תמשיכו בדרככם והשם יהיה בעוזרכם". (מפונה מרוצה).

6. " כעצמאית מצאתי את עצמי בשנת הקורונה הראשונה מחוסרת עבודה. שמעתי על תוכנית השוברים של משרד התעסוקה, שמעניקה אופציה ללימודים עם החזר מאוד משמעותי. נדלקתי על האפשרות ללמוד עריכת וידאו, וחשבתי שזה ישמש אותי בעסק, ובאומנות. בשביל לממש את האפשרות פניתי בבקשת עזרה ללירז ממרכז 'מעברים'. לשמחתי לירז מיד טיפלה בכל הדרוש, ולאורך כל התוכנית היא דואגת שהכל יתקתק, מתזכרת אותי , ופועלת לכך שאקבל את מלוא השרות בצורה הטובה ביותר. הכל באכפתיות, לב רחב ומפרגן, זמינות מלאה, ואנושיות...." (מפונה להכשרות מקצועיות)

7. מסיימי סדנת הכנה לפרישה במכתב תודה והערכה לעמי (רכז ותיקים) וורד (מנהלת עמותת הוותיק) : (12/22)
"והנה, בימים אלו ממש, לקראת השינוי הגדול, אנחנו פוגשים אתכם! מלאי אנרגיה חיובית, משדרים אמונה וביטחון בפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחת מאתנו. נושאים עמכם את החוכמה, את הניסיון ורצון עז להנחיל אותו לנו ולהאיר את דרכנו למימוש עצמי.לימדתם אותנו להתבונן פנימה, למצוא את נקודות האור והחוזק, להאמין בעצמנו ולשמוח לקראת הבאות. לימדתם אותנו להתבונן החוצה אל הג'ונגל הבירוקרטי והממסדי, להכיר את זכויותינו, לנהל נכון ובתבונה את כספנו ולהפסיק לפחד ממנו. הזכרתם לנו לצאת לעיתים מאזורי הנוחות, להתפתח, לצמוח ולאתגר את עצמנו. כדבריכם, להפוך את המוח למחולל אנרגיה. הצגתם בפנינו דוגמאות של אנשים שמוצאים את אושרם בתקופת החיים החדשה (עם היציאה לפנסיה). שכנעתם אותנו שלפנינו עוד שנים רבות ויפות ובאחריותנו שאכן הן תהינה כאלו. עמי (רכז התכנית וותיקים בעבודה במעברים), אתה דוגמא מופתית ואמתית לכל מה שלמדנו כאן. דוגמה אישית היא הדרך הטובה ביותר ללמוד רעיונות, להטמיע ערכים ולבסס גישה פרקטית ואופטימית לחיים. על כול זה, אנו רוצים להודות לך עמי נציג מעברים ולך ורד נציגת עמותת הוותיק.
כמובן תודה רבה לכל שאר המרצים שהיו פה!"