קהילת HR של מעברים גליל מערבי - מפגש חגיגי לפתיחת שנה חדשה !

כתבה: לירז בראונשטיין.

בתחילת שבוע שעבר נפגשנו חברי וחברות קהילת המעסיקים.ות - HR מחוץ למסכי המחשב ושיחות הטלפון, מחוץ לתוכנות הזום והמיטינג, בפאב מקסים, שאטו יחיעם השוכן למרגלות מבצר יחיעם.

הגענו מנהלים ומנהלות מש"א לחגוג יחד את פתיחת השנה החדשה בהיכרות אישית ואנושית, המאפשרת הנאה רצופה מערב שכולו פרגון והוקרה למי שבד"כ אמונים.ות על הפקה וניהול אירועי החברה בארגון או במפעל, אך בעיקר היתה זו גם הזדמנות נפלאה להכיר יותר מקרוב ולפתוח ערוץ ליצירת שיתופי פעולה עתידיים שיחסכו במשאבים ויתרמו לחוסן התעסוקתי של העובדים.ות ושל הארגונים והמפעלים במרחב הגליל המערבי.

הערב נפתח בדברי ברכה של גלית אבירם מנהלת המרכז ושל ראש המועצה משה דוידוביץ שבירכו את המעסיקים והמעסיקות בברכת שנה טובה, מוצלחת ופורייה ועם תקווה להמשך עשייה שתביא לשגשוג אזורי עבור התושבים והמעסיקים כאחד.

המשכנו בהרצאה חשובה ורלוונטית של ד"ר עוז גוטרמן שהרצה על הסיבה לפער הקיים בין עובדים, צוותים וארגונים שפורחים ומשגשגים בזמן משבר לעומת כאלה אשר חווים קושי ותסכול גדול, ומה גורם לשינוי משמעותי ומיטיב עם הארגון תוך פרק זמן קצר. ההרצאה הייתה מלווה בסרטונים ובהומור שהשאירו טעם של עוד...

קיבלנו מהמשתתפים פידבקים ופרגון גדול על האירוע וההרצאה שחלקם ביקשו להצטרף לקהילה ולהיות מעודכנים באירועים הבאים שנקיים, ופה המקום לציין כי יש המון עשייה משמעותית התורמת רבות לתושבי המועצות מטה אשר ומעלה יוסף, עשייה למען יזמים ומחפשי עבודה, למען צעירים, ותיקים, אוכלוסיות ומגזרים שונים ולמען המעסיקים בארגונים ובמפעלים.

לא תמיד המעשים שנעשים תחת כנפינו נשמעים בקול תרועה גדול, אך המעשים והפעולות שנעשות מהלב משאירות חותם, ומייצרות אפקט משמעותי התורם רבות גם לתושבים שמחפשים עבודה וגם למעסיקים שמחפשים עובדים בתקופה מורכבת ומאתגרת זו, וכשמגיעה השיחה מהמעסיק על גיוס מוצלח של עובדים חדשים אנחנו יודעים כי העבודה שלנו נושאת פרי ומשאירה אדוות ואין יותר מתאים מהפתגם שכ" כ מאפיין את השליחות שלנו - "אחרי המעשים נמשכים הלבבות"

אז לסיכום שנה זו של קהילת המעסיקים והמעסיקות אעדכן כי מתחילת השנה ועד היום הצטרפו כ 200 מעסיקים חדשים, קיימנו יום עיון בנושא גיוס ושימור עובדים בעולם עבודה משתנה, נפגשנו להרמת כוסית והרצאה משובחת, וממש בקרוב נקיים יריד תעסוקה איכותי עם מעסיקים רבים שיציעו משרות מגוונות לכל דורש.ת.
היריד יתקיים בקיבוץ עברון בתאריך 14.11 בשעה 15:30, פרטים נוספים בהמשך. 

מאחלים לכל קהילת המעסיקים והמעסיקות שנה טובה, בטוחה, בריאה ופוריה, שנה שבה ביחד נעשה ונצליח!

להצטרפות לקהילה, לקבלת ליווי ועדכונים שוטפים מוזמנים.ות לפנות אליי:

לירז בראונשטיין- קשרי מעסיקים וניהול דיגיטציה 04-9109043 / job2@mwg.org.il

גלריית תמונות: 
הרמת כוסית 1
הרמת כוסית 2
הרמת כוסית 700.jpg
קהילת  HR  של מעברים גליל מערבי  - מפגש חגיגי לפתיחת שנה חדשה !
קהילת  HR  של מעברים גליל מערבי  - מפגש חגיגי לפתיחת שנה חדשה !