פז מעצבים

פז מעצבים

מה מוכרים ?

"פז מעצבים" היא חנות אינטרנטית למכירה של פריטים מעוצבים ואומנות מתוצרת יוצרים ישראלים. החנות הוקמה במטרה להציע מגוון פריטי אומנות שימושית לעיצוב הבית והמשרד, משחקים ופריטים לילדים, אביזרי אופנה, יודאיקה ותכשיטים מקוריים עשויים באיכות גבוה ובמחירים אטרקטיביים במיוחד.

מי המעצבים ואיזה מוצרים? המכנה המשותף של המעצבים והאומנים המציגים באתר הינו בכך שכולם מנוסים מאוד בתחומם, ותוך כך גיבשו ביצירתם זהות מקצועית, ועבודתם מושפעת ממקורות השראה מקומית ישראלית. בין מעצבי האתר ישנם תכשיטנים, צורפים ומעצבים של אביזרי אופנה שונים, וכן מעצבי מוצר ויוצרים באומנות פלסטית, ממתכת, נייר, בד, זכוכית, קרמיקה, עץ ועוד.

האני מאמין שלנו - באתר אנו מביאים לידי ביטוי את האהבה למרחב אסטטי ומעוצב, ואת החשיבה השירותית להעניק לכם חוויית קניה נוחה ומהנה. האתר מעוצב כך שיהיה קל ונוח לשימוש, יציע יחס תמורה גבוהה, ומהווה במה למידע על נושאים הקשורים בעיצוב פנים, אומנות וסטייל בהקשר של אופנה, עיצוב ועוד. האתר מאגד מגוון של עיצוב ויצירה ישראלית מקורית, תוך מתן דגש ליתרונות היצירה המקומית, השואבת השראתה מהמגוון האנושי הייחודי שקיים בישראל, כמו גם למוצרים עשויים מחומרים ממוחזרים.

ערך מוסף - אנו ב"פז מעצבים" גאים להביא לכם, בין היתר, מבחר איכותי של פריטים מעוצבים העשויים בעבודת יד, וכמו כן מאפשרים לכם לבקש לעשות שינויים והתאמות על פי בחירתכם, למתן מענה לצורך אישי של כל אחד ואחת מכם.

עיצוב ע"פ הגדרות לקוח - דוגמה: אם ברצונכם להזמין סט כוסות וצלחות עשויים מקרמיקה, אך צבע המוצרים הרצוי לכם שונה מאשר זה המופיע באתר, תוכלו לבחור בהזמנתכם את הצבע הרצוי (על פי מבחר הצבעים המופיע בדף המוצר), ואנו נייצר עבורכם את המוצרים בהתאם לצבע שבחרתם.

התאמה אישית - בהזמנת צמיד או שרשרת עם תליון, לדוגמה, הנכם יכולים לבחור את אורך השרשרת על מנת להתאימה לקוטר היד או הרגל של מי שתענוד אותם, וכן לבחור מבין מגוון צבעים של חוטי כותנה, עור, חרוזים ועוד. בנוסף, ניתן את חלקם של הפריטים הנמכרים באתר להזמין עשויים ממבחר חומרים או מתכות אחרות מאלה המוצגים באתר, כמו: זהב, כסף או גולדפילד, או עם שיבוץ באבנים שונות.

מוצרים בהזמנה מיוחדת - בנוסף למוצרים מוגמרים המוצעים בחנות, תוכלו לפנות דרכנו אל האומנים עצמם לצורך הזמנת פריטים ייחודיים או שירות ספציפי בתחומי התמחותם, או לצורך ביצוע שינוי או תוספת של שם והקדשה אישית למוצרים שברצונכם להזמין. שירות חשוב זה תוכלו כמובן לקבל אך ורק מאומנים ומעצבים מקומיים!

שם היזם/ת: 
אייל לאון
מקום עסק: 
קיבוץ כברי / נהריה
תקציר: 
ספק מתנות בעיצוב ישראלי מקורי ותכשיטים בעיצוב אישי
תמונות של העסק: 
שעות פתיחה: 
שירות מענה טלפוני 8:00 - 20:00, פתוח להזמנות 24-7
פרטי התקשרות: 
טל/פקס: 077-2018650 נייד: 054-2037447