היכרות אישית עם שחר כץ – רכזת יזמויות ועסקים

משפחתי ואני עברנו לגליל המערבי בקיץ האחרון ואנחנו גרים בעמקה.

אני יזמית בנשמה, מאמנת עסקית ובעלת ניסיון בליווי וייעוץ ליזמים ולבעלי עסקים קטנים ובינוניים. כמו כן- הייתי בעלת חברה בע"מ, הפעילות שלנו כללה השכרת ציוד לאירועים ומסעדה, כך שאני מכירה מגוף ראשון את האתגרים, השמחות, הקשיים, ההתרגשויות ולמעשה את המסע בו צועד כול בעל עסק- משלב הרעיון ועד לביצוע.

יזמות היא בנשמה שלי, מאד מעניינים ומסקרנים אותי אנשים שיש להם חלום/ רעיון/ חזון או שהם מזהים צורך והם הולכים עליו. אני תמיד רואה את הפוטנציאל בכל עסק ושאלת המפתח שלי לעצמי וליזם היא: איך זה יהיה אפשרי? לא מקבלת תשובה של לא מצליח, לא הולך או בלתי אפשרי, ניסיתי כבר הכול...

הגשתי מועמדות לתפקיד רכזת יזמויות ועסקים במעברים כי הבנתי שעם מעברים אוכל להגיע ולסייע להרבה יזמים / בעלי עסקים במרחב.

אני מביאה הקשבה ושימת לב למקום בו היזמים ובעלי העסקים נמצאים היום ומתבוננת במכלול החיים שלהם כאנשים ומכאן - לאן הם רוצים לצמוח ואיך לממש את החזון. ניסיון כבעלת עסק, יצירתיות, ראש פתוח וחשיבה מחוץ לקופסא.

החזון שאתו באתי לתפקיד - לייצר מענה לצרכים של בעלי העסקים במרחב, להביא את מה שאי אפשר למצוא שם בחוץ במסגרות אחרות ולהוות בית ליזמים. הייתי רוצה שכל מי שחושב על פתיחת עסק במטה אשר/ מעלה יוסף, כמו גם בעלי עסקים קיימים שנמצאים בצמתים עסקיים, באתגרים או במשברים, יגיע אלינו למעברים ככתובת ראשונה להתייעצות.

מאחלת לצוות מעברים:

להצליח לשמר את החדשנות והחשיבה היזמית גם בתוך מסגרת של ארגון, ליהנות מהיתרונות של עבודת צוות ושותפות.

משפט המוטו שלי

אני למענכם היזמים ובעדכם - מה את.ה צריכה.ך? איך אני יכולה לסייע? מה חסר? מה עוד?