אורלי דנגור ללקי - עוגות מעוצבות - משתתפת בקורס "מעבדה ליזמות"

שמי אורלי דנגור ללקי ואני בעלת עסק של עוגות מעוצבות. לפני שיצאתי לעצמאות עבדתי מהבית כאחראית שילוח ובמהלך הקורונה החלטתי להתפטר ולהתמקד בכיף הגדול שלי שהוא אפיה וקונדיטוריה.

למעשה בתחילת הקורס, הייתי סקפטית וחסרת בטחון, לא היה לי ברור אם אני בכיוון הנכון או לא. כמובן שהיו חששות, איך יהיה ומה יהיה אבל החלטתי לתת לעצמי את ההזדמנות.

להפתעתי, עשיתי מהלך שתרם לי המון באותה נקודת זמן שהייתי. סיימתי את הקורס עם בטחון לצאת לאוויר העולם עם העסק שלי. ההבנה שאני "תקועה" באותם המקומות שנשים אחרות תקועות, שהמעצורים שלי אינם יוצאי דופן, גרמה לי לזוז ובגדול.

המשתתפות האחרות בקורס הן קבוצה מדהימה של נשים שיודעות לפרגן ולתמוך, כך יצא שהתחזקה ההערכה העצמית שלי וההבנה מה אני יכולה לתת לעולם. הצוות של המרצות היה מאוד מקצועי, כולן העבירו את הידע שלהן בסבלנות רבה והפכו את יום הלימודים לתענוג גדול, יצאתי עם כלים פרקטיים אותם אני מיישמת יום יום. כמו כן היתה לי הזכות להכיר את שחר, רכזת יזמויות ועסקים במעברים, שניכר שהיה לה חשוב מאוד שהכל יתקתק כמו שצריך ושנהיה מרוצות.

לסיום, הגעתי חוששת וסיימתי כשהחסמים הורדו ואני מלאת בטחון בתהליכי פתיחת עסק. היום, חודש וחצי לאחר הקורס העסק שלי פתוח רשמית ואני מפרסמת את עצמי ברשתות החברתיות ובמדיה, מה שלא היה לי האומץ לעשות לפני ההשתתפות בקורס.  תודה רבה לכל מי שטרח כדי שזה יקרה ❤️